Pojem deratizácia vám určite nie je cudzí. A možno ste služby profesionálnej deratizácie už aj využili.

Zbaviť sa hlodavcov, ako sú myši alebo potkany je často náročné, najmä ak sa nekontrolovane premnožia. Niekedy je problém zbaviť sa ich v jednej domácnosti, nehovoriac o tom, ak sú premnožené v celej bytovke alebo dokonca vo veľkej firme. V takomto prípade je profesionálna deratizácia priam nevyhnutná.

Prečo si zavolať profesionálneho deratizátora?

Hlodavce považujeme za škodcov, pretože vám väčšinou neprinesú nič príjemné. Naopak, radi poškodzujú budovy, šíria nebezpečné ochorenia a alergie, zanechávajú neporiadok a ani ich pach nie je vôbec príjemný.

Určite by vás nepotešilo, ak by vám v špajzi, či dokonca v kuchyni pobehovala myš a rozhrýzla všetko, čo jej príde pod zub. A čo ak máte v dome myší alebo nebodaj potkanov viac?

Vtedy prichádza na rad deratizácia, čiže proces, pri ktorom sa hlodavce odstraňujú. Odstraňovať ich môžete rôznymi metódami, ako napríklad jedmi, pascami, repelentmi alebo inými účinnými prípravkami, ktoré nájdete aj v našej predajni.

Vďaka profesionálnej deratizácií sa však škodcov môžete zbaviť oveľa skôr, najmä ak sú premnožené, ako by ste s nimi bojovali sami. A to preto, že ak sa neporadíte s profesionálmi a použijete nesprávne prostriedky, nemusí to byť efektívne, a čo je ešte horšie, môže to mať negatívny vplyv na zdravie vašej rodiny alebo vašich domácich miláčikov.

Skúsení deratizátor určí najlepšiu a najbezpečnejšiu metódu a proces odstránenia hlodavcov.

Výhody profesionálnej deratizácie

Ako sme už vyššie spomínali, je lepšie si zavolať na pomoc profesionálneho deratizátora, ako by ste sa mali s problémom trápiť dlhodobo a s takmer nulovými výsledkami.

Ak si myslíte, že to zvládnete sami, tu je pár dôvodov, prečo radšej využiť naše služby:

  • Efektívnosť – sme skúsení a vieme, aké metódy je najlepšie použiť, aby ste sa hlodavcov zbavili, čo najskôr a predišli škodám na majetku alebo rôznych chorobám.
  • Bezpečnosť – používame osvedčené produkty, ktoré nie sú zdraviu škodlivé.
  • Prostriedky a technológie – máme špeciálne prístroje a prostriedky, ktoré sú účinné a vy tak nemusíte vyhadzovať peniaze za neefektívne a zdĺhavé riešenia.
  • Úspora času a energie – všetku prácu vykonáme za vás a vy sa zatiaľ môžete venovať iným veciam.
  • Prevencia – radi vám poradíme, ako predchádzať podobným situáciám.

Ako taká deratizácia prebieha?

Teraz už viete, prečo je dobré v prípade problému s hlodavcami kontaktovať profesionálov.

Ale ako taká profesionálna deratiizácia vlastne prebieha?

Najprv je potrebné zistiť, kde sa hlodavce nachádzaj, s akým druhom máme dočinenia a koľko ich vlastne je. Na základe toho určíme najvhodnejšie riešenie na ich úspešné odstránenie. Potrebné je tiež vykonať určité opatrenia, ako napríklad uzavrieť všetky diery, odkiaľ  by hlodavce mohli prísť alebo uniknúť a zabezpečiť ochranu pred kontamináciou. Následne sa aplikuje vybraný spôsob deratizácie na základe predchádzajúceho prieskumu. Nakoniec sa vykoná kontrola účinku. Ak sú hlodavce stále prítomné, postup sa opakuje.

Záver

Prítomnosť hlodavcov môže byť skutočne nepríjemná a môže byť tiež nebezpečná. Ak sa ich chcete zbaviť rýchlo a účinne, využite naše služby profesionálnej deratizácie.

Stačí, ak nám zavoláte a my sa o všetko postaráme:
Email: info@bezskodcov.sk
Tel.: 0917 660 394